TMK063B7472MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063B7472MP-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK063B7472MP-F
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 25V X7R 0201
Duomenų lapai: 1.TMK063B7472MP-F.pdf2.TMK063B7472MP-F.pdf
  • Pranešimas
TMK063B7472MP-F specifikacijos
Dalies numeris TMK063B7472MP-F Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 4700PF 25V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6872449 pcs Duomenų lapas 1.TMK063B7472MP-F.pdf2.TMK063B7472MP-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.015" (0.39mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai RM TMK063 B7472MP-F
TMK063B7472MPF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Talpa 4700pF Programos SMPS Filtering