TMK042CG620JC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG620JC-W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK042CG620JC-W
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 62PF 25V C0G/NP0 01005
Duomenų lapai: 1.TMK042CG620JC-W.pdf2.TMK042CG620JC-W.pdf
  • Pranešimas
TMK042CG620JC-W specifikacijos
Dalies numeris TMK042CG620JC-W Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 62PF 25V C0G/NP0 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4282719 pcs Duomenų lapas 1.TMK042CG620JC-W.pdf2.TMK042CG620JC-W.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 587-5774-2
RM TMK042 CG620JC-W
TMK042CG620JCW
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 62pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Talpa 62pF