TMK042CG3R5CD-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG3R5CD-W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK042CG3R5CD-W
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 3.5PF 25V C0G/NP0 01005
Duomenų lapai: 1.TMK042CG3R5CD-W.pdf2.TMK042CG3R5CD-W.pdf
  • Pranešimas
TMK042CG3R5CD-W specifikacijos
Dalies numeris TMK042CG3R5CD-W Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 3.5PF 25V C0G/NP0 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4258048 pcs Duomenų lapas 1.TMK042CG3R5CD-W.pdf2.TMK042CG3R5CD-W.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai RM TMK042 CG3R5CD-W
TMK042CG3R5CDW
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.5pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Talpa 3.5pF