TMK042CG160JC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG160JC-W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK042CG160JC-W
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 16PF 25V C0G/NP0 01005
Duomenų lapai: 1.TMK042CG160JC-W.pdf2.TMK042CG160JC-W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMK042CG160JC-W specifikacijos
Dalies numeris TMK042CG160JC-W Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 16PF 25V C0G/NP0 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3455838 pcs Duomenų lapas 1.TMK042CG160JC-W.pdf2.TMK042CG160JC-W.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 587-5760-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 16pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Talpa 16pF