TLF14CB5630R2
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TLF14CB5630R2
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CMC 56MH 200MA 2LN TH
Duomenų lapai: TLF14CB5630R2.pdf
  • Pranešimas
TLF14CB5630R2 specifikacijos
Dalies numeris TLF14CB5630R2 Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CMC 56MH 200MA 2LN TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4755 pcs Duomenų lapas TLF14CB5630R2.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 250V
Dydis / Matmenys 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Serija TLF14
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Kiti vardai LM TLF14CB 563 0R2
Darbinė temperatūra -20°C ~ 105°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas @ Dažnis 56mH @ 1kHz
Aukštis (maks.) 0.906" (23.00mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 56mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 5 Ohm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 5 Ohm Dabartinis įvertinimas (maks.) 200mA