NRS5040T150MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5040T150MMGJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS5040T150MMGJ
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 1.8A 104 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.NRS5040T150MMGJ.pdf2.NRS5040T150MMGJ.pdf
  • Pranešimas
NRS5040T150MMGJ specifikacijos
Dalies numeris NRS5040T150MMGJ Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 15UH 1.8A 104 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 400831 pcs Duomenų lapas 1.NRS5040T150MMGJ.pdf2.NRS5040T150MMGJ.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai LM NRS5040T 150MMGJ Darbinė temperatūra -25°C ~ 120°C
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Ferrite
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 13MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 104 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 104 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.8A Dabartinis - sodrumas 2A