NRS5030T150MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5030T150MMGJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS5030T150MMGJ
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 1.4A 125 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.NRS5030T150MMGJ.pdf2.NRS5030T150MMGJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
NRS5030T150MMGJ specifikacijos
Dalies numeris NRS5030T150MMGJ Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 15UH 1.4A 125 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 245667 pcs Duomenų lapas 1.NRS5030T150MMGJ.pdf2.NRS5030T150MMGJ.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 587-3454-1 Darbinė temperatūra -25°C ~ 120°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 14MHz Išsamus aprašymas 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 125 mOhm Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 125 mOhm Dabartinis įvertinimas 1.4A
Dabartinis - sodrumas 1.6A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NRS5030T100MMGJ
NRS5030T100MMGJ
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 10UH 1.7A 70 MOHM SMD
Sandelyje: 564417 pcs
parsisiųsti: NRS5030T100MMGJ.pdf
RFQ
NRS5030T1R0NMGJ
NRS5030T1R0NMGJ
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 4A 15 MOHM SMD
Sandelyje: 243392 pcs
parsisiųsti: NRS5030T1R0NMGJ.pdf
RFQ
NRS5030T150MMGJV
NRS5030T150MMGJV
apibūdinimas: FIXED IND 15UH 1.4A 162.5 MOHM