NRS5014T150MMGGV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5014T150MMGGV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS5014T150MMGGV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 650MA 384 MOHM
Duomenų lapai: 1.NRS5014T150MMGGV.pdf2.NRS5014T150MMGGV.pdf
  • Pranešimas
NRS5014T150MMGGV specifikacijos
Dalies numeris NRS5014T150MMGGV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 15UH 650MA 384 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 269018 pcs Duomenų lapas 1.NRS5014T150MMGGV.pdf2.NRS5014T150MMGGV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai LM NRS5014T 150MMGGV Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 20MHz Išsamus aprašymas 15µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 384 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 384 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 650mA
Dabartinis - sodrumas 1.1A