NRS5012T2R2MMGFV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5012T2R2MMGFV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS5012T2R2MMGFV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 2A 102 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.NRS5012T2R2MMGFV.pdf2.NRS5012T2R2MMGFV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NRS5012T2R2MMGFV specifikacijos
Dalies numeris NRS5012T2R2MMGFV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 2A 102 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 209009 pcs Duomenų lapas 1.NRS5012T2R2MMGFV.pdf2.NRS5012T2R2MMGFV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 587-3586-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 70MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2A 102 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 102 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2A
Dabartinis - sodrumas 3.1A