NRS5012T150MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5012T150MMGF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS5012T150MMGF
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 640MA 804 MOHM
Duomenų lapai: 1.NRS5012T150MMGF.pdf2.NRS5012T150MMGF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NRS5012T150MMGF specifikacijos
Dalies numeris NRS5012T150MMGF Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 15UH 640MA 804 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 281085 pcs Duomenų lapas 1.NRS5012T150MMGF.pdf2.NRS5012T150MMGF.pdf
Įtampa - suskirstymas - Naudojimas Shielded
Įveskite Wirewound Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Serija NRS RoHS statusas Digi-Reel®
Reitingai - Polarizacija 2005 (5012 Metric)
Kiti vardai 587-3010-6 Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas NRS5012T150MMGF
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Aparatinės įrangos tipas 15µH
Dažnumas - testas 22MHz Dažnis - savarankiškas rezonansas 804 mOhm Max
Išplėstas aprašymas 15µH Shielded Wirewound Inductor 640mA 804 mOhm Max 2005 (5012 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
Skersmuo - pečių - apibūdinimas FIXED IND 15UH 640MA 804 MOHM
Delsimo laikas 100kHz DC rezistorius (DCR) 1.2A
Dabartinis įvertinimas 640mA Dabartinis - sodrumas Ferrite
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NRS5012T1R5NMGFV
NRS5012T1R5NMGFV
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 1.5UH 2.2A 84 MOHM SMD
Sandelyje: 259891 pcs
parsisiųsti: NRS5012T1R5NMGFV.pdf
RFQ
NRS5012T150MMGFV
NRS5012T150MMGFV
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 15UH 640MA 804 MOHM