NRS5010T3R3MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5010T3R3MMGF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS5010T3R3MMGF
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas INDUCTOR SMD POWER, 3.3 UH20 %,
Duomenų lapai: 1.NRS5010T3R3MMGF.pdf2.NRS5010T3R3MMGF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NRS5010T3R3MMGF specifikacijos
Dalies numeris NRS5010T3R3MMGF Gamintojas Taiyo Yuden
Galimas kiekis 311500 pcs Duomenų lapas 1.NRS5010T3R3MMGF.pdf2.NRS5010T3R3MMGF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ekranavimas Unshielded Serija NR, S Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 587-5802-1 Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 42MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 1.52A 150 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 150 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.52A Dabartinis - sodrumas 1.4A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NRS5010T3R3MMGFV
NRS5010T3R3MMGFV
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 3.3UH 1.25A 150 MOHM