NP04SA100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NP04SA100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NP04SA100M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 2.2A 52 MOHM SMD
Duomenų lapai: NP04SA100M.pdf
  • Pranešimas
NP04SA100M specifikacijos
Dalies numeris NP04SA100M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 10UH 2.2A 52 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5504 pcs Duomenų lapas NP04SA100M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija N, P Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 587-1672-1 Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 20MHz
Išsamus aprašymas 10µH Shielded Inductor 2.2A 52 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 52 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.2A Dabartinis - sodrumas 900mA