N08DPB470K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: N08DPB470K
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 1.2A 220 MOHM SMD
Duomenų lapai: N08DPB470K.pdf
  • Pranešimas
N08DPB470K specifikacijos
Dalies numeris N08DPB470K Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 47UH 1.2A 220 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5329 pcs Duomenų lapas N08DPB470K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Kiti vardai LM N 08DPB470K Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 47µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 10MHz
Išsamus aprašymas 47µH Unshielded Inductor 1.2A 220 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 220 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.2A Dabartinis - sodrumas -