MDPK5050T2R2MM
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MDPK5050T2R2MM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDPK5050T2R2MM
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 3.6A 55 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.MDPK5050T2R2MM.pdf2.MDPK5050T2R2MM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MDPK5050T2R2MM specifikacijos
Dalies numeris MDPK5050T2R2MM Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 3.6A 55 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120593 pcs Duomenų lapas 1.MDPK5050T2R2MM.pdf2.MDPK5050T2R2MM.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija MCOIL™, MD
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 587-4303-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 55 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 55 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.6A
Dabartinis - sodrumas 4.1A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDPC2A
MDPC2A
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CONN JACK MONO 2.46MM PCB
Sandelyje: 37072 pcs
parsisiųsti: MDPC2A.pdf
RFQ
MDPK5050T1R0MM
MDPK5050T1R0MM
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 4.3A 40 MOHM SMD
Sandelyje: 127914 pcs
parsisiųsti: MDPK5050T1R0MM.pdf
RFQ
MDPK5050T100MM
MDPK5050T100MM
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 10UH 1.7A 225 MOHM SMD
parsisiųsti: MDPK5050T100MM.pdf
MDPGLFS
MDPGLFS
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 100V
parsisiųsti: MDPGLFS.pdf
MDPL 1 S 50 BTN 40
MDPL 1 S 50 BTN 40
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 100V
parsisiųsti: MDPL 1 S 50 BTN 40.pdf
MDPL0SBTN90
MDPL0SBTN90
parsisiųsti: MDPL0SBTN90.pdf
MDPK5050T6R8MM
MDPK5050T6R8MM
apibūdinimas: FIXED IND 6.8UH 2.2A 138 MOHM
parsisiųsti: MDPK5050T6R8MM.pdf
MDPC2ARA
MDPC2ARA
apibūdinimas: CONN JACK MONO 2.46MM R/A
parsisiųsti: MDPC2ARA.pdf
MDPK5050T3R3MM
MDPK5050T3R3MM
apibūdinimas: FIXED IND 3.3UH 2.9A 86 MOHM SMD
parsisiųsti: MDPK5050T3R3MM.pdf
MDPK5050T4R7MM
MDPK5050T4R7MM
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 2.5A 102 MOHM
parsisiųsti: MDPK5050T4R7MM.pdf
MDPL 0 S BTN 40
MDPL 0 S BTN 40
parsisiųsti: MDPL 0 S BTN 40.pdf
MDPGSGLFS
MDPGSGLFS
parsisiųsti: MDPGSGLFS.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus