MBKK2012T3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MBKK2012T3R3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBKK2012T3R3M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 650MA 500 MOHM
Duomenų lapai: 1.MBKK2012T3R3M.pdf2.MBKK2012T3R3M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MBKK2012T3R3M specifikacijos
Dalies numeris MBKK2012T3R3M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 650MA 500 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 684060 pcs Duomenų lapas 1.MBKK2012T3R3M.pdf2.MBKK2012T3R3M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija MCOIL™, MB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 587-4159-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 500 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 500 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 650mA
Dabartinis - sodrumas 700mA