MAMK2520T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MAMK2520T2R2M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAMK2520T2R2M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.9A 117 MOHM
Duomenų lapai: 1.MAMK2520T2R2M.pdf2.MAMK2520T2R2M.pdf
  • Pranešimas
MAMK2520T2R2M specifikacijos
Dalies numeris MAMK2520T2R2M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.9A 117 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 867627 pcs Duomenų lapas 1.MAMK2520T2R2M.pdf2.MAMK2520T2R2M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija MCOIL™, MA
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 587-3226-2
LQ MAMK2520T2R2M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 117 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 117 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.9A
Dabartinis - sodrumas 2A