LMK325BJ476MMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK325BJ476MMHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK325BJ476MMHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 47UF 10V X5R 1210
Duomenų lapai: 1.LMK325BJ476MMHT.pdf2.LMK325BJ476MMHT.pdf3.LMK325BJ476MMHT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LMK325BJ476MMHT specifikacijos
Dalies numeris LMK325BJ476MMHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 47UF 10V X5R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 587-3434-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Talpa 47µF