LMK316B7475MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK316B7475MLHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK316B7475MLHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 10V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.LMK316B7475MLHT.pdf2.LMK316B7475MLHT.pdf3.LMK316B7475MLHT.pdf
  • Pranešimas
LMK316B7475MLHT specifikacijos
Dalies numeris LMK316B7475MLHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 10V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai CE LMK316B7475MLHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Ultra Low ESR
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 4.7µF Programos Automotive, SMPS Filtering