LMK316ABJ226MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK316ABJ226MLHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK316ABJ226MLHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Duomenų lapai: 1.LMK316ABJ226MLHT.pdf2.LMK316ABJ226MLHT.pdf3.LMK316ABJ226MLHT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LMK316ABJ226MLHT specifikacijos
Dalies numeris LMK316ABJ226MLHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 22UF 10V X5R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 587-3426-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) Talpa 22µF