LMK107B7105KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107B7105KAHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK107B7105KAHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 10V X7R 0603
Duomenų lapai: 1.LMK107B7105KAHT.pdf2.LMK107B7105KAHT.pdf3.LMK107B7105KAHT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LMK107B7105KAHT specifikacijos
Dalies numeris LMK107B7105KAHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 1UF 10V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 587-3410-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 1µF