LEM2520T100J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEM2520T100J
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 155MA 3.5 OHM SMD
Duomenų lapai: LEM2520T100J.pdf
  • Pranešimas
LEM2520T100J specifikacijos
Dalies numeris LEM2520T100J Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 10UH 155MA 3.5 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5651 pcs Duomenų lapas LEM2520T100J.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LE, M Type
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 2.52MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai LE LEM 2520T 100J Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 27MHz
Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 155mA 3.5 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 3.5 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 155mA Dabartinis - sodrumas -