LBR2518T2R2MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T2R2MV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LBR2518T2R2MV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 480MA 70 MOHM
Duomenų lapai: 1.LBR2518T2R2MV.pdf2.LBR2518T2R2MV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LBR2518T2R2MV specifikacijos
Dalies numeris LBR2518T2R2MV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 480MA 70 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 556654 pcs Duomenų lapas 1.LBR2518T2R2MV.pdf2.LBR2518T2R2MV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1007 (2518 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB, R Type
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 1007 (2518 Metric)
Kiti vardai 587-4077-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 68MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 70 mOhm 1007 (2518 Metric)
DC rezistorius (DCR) 70 mOhm Dabartinis įvertinimas 480mA