LBC2016T330M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2016T330M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LBC2016T330M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 135MA 2.8 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.LBC2016T330M.pdf2.LBC2016T330M.pdf
  • Pranešimas
LBC2016T330M specifikacijos
Dalies numeris LBC2016T330M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 33UH 135MA 2.8 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 930985 pcs Duomenų lapas 1.LBC2016T330M.pdf2.LBC2016T330M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB, C Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai LQ LB C2016T330M Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 33µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 14MHz Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 2.8 Ohm 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 2.8 Ohm Dabartinis įvertinimas 135mA