LB2016T1R0M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T1R0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LB2016T1R0M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 490MA 90 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.LB2016T1R0M.pdf2.LB2016T1R0M.pdf
  • Pranešimas
LB2016T1R0M specifikacijos
Dalies numeris LB2016T1R0M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 1UH 490MA 90 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1518244 pcs Duomenų lapas 1.LB2016T1R0M.pdf2.LB2016T1R0M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 587-2497-2
LB2016T1R0M-ND
LQ LB 2016T1R0M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 100MHz Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 90 mOhm 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 90 mOhm Dabartinis įvertinimas 490mA