LB1608T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB1608T2R2M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LB1608T2R2M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 115MA 330 MOHM
Duomenų lapai: 1.LB1608T2R2M.pdf2.LB1608T2R2M.pdf
  • Pranešimas
LB1608T2R2M specifikacijos
Dalies numeris LB1608T2R2M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 115MA 330 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 683908 pcs Duomenų lapas 1.LB1608T2R2M.pdf2.LB1608T2R2M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 587-2161-2
LQ LB 1608T2R2M
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 115mA 330 mOhm 0603 (1608 Metric)
DC rezistorius (DCR) 330 mOhm Dabartinis įvertinimas 115mA