LAP02TA820K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAP02TA820K
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH
Duomenų lapai: 1.LAP02TA820K.pdf2.LAP02TA820K.pdf
  • Pranešimas
LAP02TA820K specifikacijos
Dalies numeris LAP02TA820K Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4763 pcs Duomenų lapas 1.LAP02TA820K.pdf2.LAP02TA820K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LA, P Type
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 2.52MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai LA LAP 02TA 820K Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 82µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 9.5MHz
Išsamus aprašymas 82µH Unshielded Inductor 46mA 11 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 11 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 46mA Dabartinis - sodrumas -