LAL03VB331K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAL03VB331K
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 60MA 20 OHM TH
Duomenų lapai: 1.LAL03VB331K.pdf2.LAL03VB331K.pdf
  • Pranešimas
LAL03VB331K specifikacijos
Dalies numeris LAL03VB331K Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 330UH 60MA 20 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5934 pcs Duomenų lapas 1.LAL03VB331K.pdf2.LAL03VB331K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LA, L Type
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai LA LAL 03VB 331K Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 796kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.6MHz
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Inductor 60mA 20 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 20 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 60mA Dabartinis - sodrumas -