LAL02VD2R2K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAL02VD2R2K
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH
Duomenų lapai: 1.LAL02VD2R2K.pdf2.LAL02VD2R2K.pdf
  • Pranešimas
LAL02VD2R2K specifikacijos
Dalies numeris LAL02VD2R2K Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4146 pcs Duomenų lapas 1.LAL02VD2R2K.pdf2.LAL02VD2R2K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LA, L Type
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Axial
Kiti vardai LA LAL 02VD 2R2K Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 45MHz
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 1.2 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 230mA Dabartinis - sodrumas -