HMJ107AB7102KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ107AB7102KAHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HMJ107AB7102KAHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
  • Pranešimas
HMJ107AB7102KAHT specifikacijos
Dalies numeris HMJ107AB7102KAHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 587-4475-2
CG HMJ107AB7102KAHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 1000pF