EMK316BJ475MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK316BJ475MLHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMK316BJ475MLHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206
Duomenų lapai: 1.EMK316BJ475MLHT.pdf2.EMK316BJ475MLHT.pdf3.EMK316BJ475MLHT.pdf
  • Pranešimas
EMK316BJ475MLHT specifikacijos
Dalies numeris EMK316BJ475MLHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai CE EMK316BJ475MLHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Ultra Low ESR
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Talpa 4.7µF Programos Automotive, SMPS Filtering