EMK107SD682KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK107SD682KA-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMK107SD682KA-T
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 16V 0603
Duomenų lapai: 1.EMK107SD682KA-T.pdf2.EMK107SD682KA-T.pdf
  • Pranešimas
EMK107SD682KA-T specifikacijos
Dalies numeris EMK107SD682KA-T Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 6800PF 16V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 726892 pcs Duomenų lapas 1.EMK107SD682KA-T.pdf2.EMK107SD682KA-T.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CFCAP™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 587-1090-2
CF EMK107 SD682KA-T
CF EMK107 SD682KA-T
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Distortion
Išsamus aprašymas 6800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric) Talpa 6800pF