EMK107BJ474KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK107BJ474KAHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMK107BJ474KAHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603
Duomenų lapai: 1.EMK107BJ474KAHT.pdf2.EMK107BJ474KAHT.pdf
  • Pranešimas
EMK107BJ474KAHT specifikacijos
Dalies numeris EMK107BJ474KAHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2197501 pcs Duomenų lapas 1.EMK107BJ474KAHT.pdf2.EMK107BJ474KAHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 587-3311-2
CE EMK107 BJ474KAHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Talpa 0.47µF