EMK105BJ474MP
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK105BJ474MP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMK105BJ474MP
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 16V X5R 0402
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
EMK105BJ474MP specifikacijos
Dalies numeris EMK105BJ474MP Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 16V X5R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1228569 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RM EMK105 BJ474MP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Talpa 0.47µF Programos SMPS Filtering