CBL2012T4R7M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBL2012T4R7M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBL2012T4R7M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 490MA 858 MOHM
Duomenų lapai: 1.CBL2012T4R7M.pdf2.CBL2012T4R7M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CBL2012T4R7M specifikacijos
Dalies numeris CBL2012T4R7M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 490MA 858 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 524072 pcs Duomenų lapas 1.CBL2012T4R7M.pdf2.CBL2012T4R7M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CB, L Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 587-1631-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 45MHz Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 858 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 858 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 490mA
Dabartinis - sodrumas 275mA