CBC2016T220M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2016T220M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBC2016T220M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 240MA 2.34 OHM
Duomenų lapai: 1.CBC2016T220M.pdf2.CBC2016T220M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CBC2016T220M specifikacijos
Dalies numeris CBC2016T220M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 22UH 240MA 2.34 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 662610 pcs Duomenų lapas 1.CBC2016T220M.pdf2.CBC2016T220M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CB, C Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 587-1609-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 16MHz Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 2.34 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 2.34 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 240mA
Dabartinis - sodrumas 250mA