CBC2012T220M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2012T220M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBC2012T220M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 190MA 4.81 OHM
Duomenų lapai: 1.CBC2012T220M.pdf2.CBC2012T220M.pdf
  • Pranešimas
CBC2012T220M specifikacijos
Dalies numeris CBC2012T220M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 22UH 190MA 4.81 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 961428 pcs Duomenų lapas 1.CBC2012T220M.pdf2.CBC2012T220M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CB, C Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 587-1604-2
CBC2012T220M-ND
LQ CB C2012T220M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 16MHz Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 4.81 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 4.81 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 190mA
Dabartinis - sodrumas 170mA