CB2016T220KV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2016T220KV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB2016T220KV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 370MA 1.3 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CB2016T220KV.pdf2.CB2016T220KV.pdf
  • Pranešimas
CB2016T220KV specifikacijos
Dalies numeris CB2016T220KV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 22UH 370MA 1.3 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 792629 pcs Duomenų lapas 1.CB2016T220KV.pdf2.CB2016T220KV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 587-3682-2
LQ CB 2016T220K V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 16MHz Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 1.3 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 1.3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 190mA
Dabartinis - sodrumas 165mA