CB2012T100KV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2012T100KV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB2012T100KV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 440MA 910 MOHM
Duomenų lapai: 1.CB2012T100KV.pdf2.CB2012T100KV.pdf
  • Pranešimas
CB2012T100KV specifikacijos
Dalies numeris CB2012T100KV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 10UH 440MA 910 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 769688 pcs Duomenų lapas 1.CB2012T100KV.pdf2.CB2012T100KV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CB
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 587-3674-2
LQ CB 2012T100K V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 32MHz Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 910 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 910 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 300mA
Dabartinis - sodrumas 190mA