BRL2012T6R8M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL2012T6R8M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BRL2012T6R8M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 350MA 975 MOHM
Duomenų lapai: 1.BRL2012T6R8M.pdf2.BRL2012T6R8M.pdf
  • Pranešimas
BRL2012T6R8M specifikacijos
Dalies numeris BRL2012T6R8M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 350MA 975 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 668420 pcs Duomenų lapas 1.BRL2012T6R8M.pdf2.BRL2012T6R8M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija BR, L Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 587-3025-2
LQ BR L2012T6R8M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 60MHz Išsamus aprašymas 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 975 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 975 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 350mA
Dabartinis - sodrumas 290mA