BRL1608T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL1608T2R2M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BRL1608T2R2M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 500MA 520 MOHM
Duomenų lapai: 1.BRL1608T2R2M.pdf2.BRL1608T2R2M.pdf
  • Pranešimas
BRL1608T2R2M specifikacijos
Dalies numeris BRL1608T2R2M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 500MA 520 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 535678 pcs Duomenų lapas 1.BRL1608T2R2M.pdf2.BRL1608T2R2M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija BR, L Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 587-2899-2
BR L1608T2R2M
LQ BR L1608T2R2M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 400MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 520 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC rezistorius (DCR) 520 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 500mA
Dabartinis - sodrumas 360mA