BRC2016T220K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T220K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BRC2016T220K
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 310MA 1.3 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.BRC2016T220K.pdf2.BRC2016T220K.pdf
  • Pranešimas
BRC2016T220K specifikacijos
Dalies numeris BRC2016T220K Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 22UH 310MA 1.3 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 735868 pcs Duomenų lapas 1.BRC2016T220K.pdf2.BRC2016T220K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija BR, C Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric)
Kiti vardai 587-2178-2
LQ BR C2016T220K
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 24MHz Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 1.3 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC rezistorius (DCR) 1.3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 310mA
Dabartinis - sodrumas 310mA