BK20104M431-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK20104M431-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BK20104M431-T
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 430 OHM 0804 4LN
Duomenų lapai: 1.BK20104M431-T.pdf2.BK20104M431-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BK20104M431-T specifikacijos
Dalies numeris BK20104M431-T Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FERRITE BEAD 430 OHM 0804 4LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 855059 pcs Duomenų lapas 1.BK20104M431-T.pdf2.BK20104M431-T.pdf
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Serija BK
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Kiti vardai 587-6041-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Linijų skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 430 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.020" (0.50mm) Filtro tipas -
DC rezistorius (DCR) (maks.) 550 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 100mA