AMK063C6474MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK063C6474MP-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AMK063C6474MP-F
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 4V X6S 0201
Duomenų lapai: AMK063C6474MP-F.pdf
  • Pranešimas
AMK063C6474MP-F specifikacijos
Dalies numeris AMK063C6474MP-F Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 4V X6S 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3600809 pcs Duomenų lapas AMK063C6474MP-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X6S
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai AMK063C6474MPF
RM AMK063 C6474MP-F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric)
Talpa 0.47µF Programos SMPS Filtering