XYLEECNANF-27.000000
TaitienTaitien
XYLEECNANF-27.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XYLEECNANF-27.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas CRYSTAL 27MHZ 6PF SMD
Duomenų lapai: 1.XYLEECNANF-27.000000.pdf2.XYLEECNANF-27.000000.pdf3.XYLEECNANF-27.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
XYLEECNANF-27.000000 specifikacijos
Dalies numeris XYLEECNANF-27.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas CRYSTAL 27MHZ 6PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Serija XY Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 1664-1498-6 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Apkrovos talpa 6pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 27MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 Ohms Išsamus aprašymas 27MHz ±30ppm Crystal 6pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead