XSCDDCNANF-24.000000
TaitienTaitien
XSCDDCNANF-24.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XSCDDCNANF-24.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas CRYSTAL 24MHZ 10PF SMD
Duomenų lapai: 1.XSCDDCNANF-24.000000.pdf2.XSCDDCNANF-24.000000.pdf3.XSCDDCNANF-24.000000.pdf
  • Pranešimas
XSCDDCNANF-24.000000 specifikacijos
Dalies numeris XSCDDCNANF-24.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas CRYSTAL 24MHZ 10PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija XS Reitingai -
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Darbinis režimas Fundamental
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Apkrovos talpa 10pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnio tolerancija ±25ppm Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 24MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70 Ohms
Išsamus aprašymas 24MHz ±25ppm Crystal 10pF 70 Ohms 2-SMD, No Lead