X3LEECNANF-40.000000
TaitienTaitien
X3LEECNANF-40.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: X3LEECNANF-40.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas CRYSTAL 40MHZ 6PF SMD
Duomenų lapai: 1.X3LEECNANF-40.000000.pdf2.X3LEECNANF-40.000000.pdf
  • Pranešimas
X3LEECNANF-40.000000 specifikacijos
Dalies numeris X3LEECNANF-40.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas CRYSTAL 40MHZ 6PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101368 pcs Duomenų lapas 1.X3LEECNANF-40.000000.pdf2.X3LEECNANF-40.000000.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serija X3 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 1664-1406-2 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Apkrovos talpa 6pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 40MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 Ohms Išsamus aprašymas 40MHz ±30ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead