TYJTDLSANF-16.000000
TaitienTaitien
TYJTDLSANF-16.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYJTDLSANF-16.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC TCXO 16.0000MHZ CLP SNWV SMD
Duomenų lapai: 1.TYJTDLSANF-16.000000.pdf2.TYJTDLSANF-16.000000.pdf3.TYJTDLSANF-16.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TYJTDLSANF-16.000000 specifikacijos
Dalies numeris TYJTDLSANF-16.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC TCXO 16.0000MHZ CLP SNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija TY
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±2.5ppm
Dažnumas 16MHz Išsamus aprašymas 16MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -