TVECDLSANF-30.000000
TaitienTaitien
Taitien
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVECDLSANF-30.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC TCXO 30.0000MHZ CLP SNWV SMD
Duomenų lapai: 1.TVECDLSANF-30.000000.pdf2.TVECDLSANF-30.000000.pdf3.TVECDLSANF-30.000000.pdf
  • Pranešimas
TVECDLSANF-30.000000 specifikacijos
Dalies numeris TVECDLSANF-30.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC TCXO 30.0000MHZ CLP SNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.8 V ~ 3.3 V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija TV
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±2.5ppm Dažnumas 30MHz
Išsamus aprašymas 30MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA