TFETALSANF-40.000000
TaitienTaitien
TFETALSANF-40.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFETALSANF-40.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC TCXO 40.0000MHZ CLP SNWV DIP
Duomenų lapai: 1.TFETALSANF-40.000000.pdf2.TFETALSANF-40.000000.pdf3.TFETALSANF-40.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TFETALSANF-40.000000 specifikacijos
Dalies numeris TFETALSANF-40.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC TCXO 40.0000MHZ CLP SNWV DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 2.8V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.803" L x 0.504" W (20.40mm x 12.80mm) Serija TF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.307" (7.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±500ppb
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -