TAEBCCSANF-25.000000
TaitienTaitien
TAEBCCSANF-25.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAEBCCSANF-25.000000
Gamintojas / Gamintojas: Taitien
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 25.0000MHZ CLP SNWV
Duomenų lapai: 1.TAEBCCSANF-25.000000.pdf2.TAEBCCSANF-25.000000.pdf3.TAEBCCSANF-25.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TAEBCCSANF-25.000000 specifikacijos
Dalies numeris TAEBCCSANF-25.000000 Gamintojas Taitien
apibūdinimas OSC VCTCXO 25.0000MHZ CLP SNWV "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.3 V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TA
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±2ppm
Dažnumas 25MHz Išsamus aprašymas 25MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -